Krysy-Oldtimery-Customy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CUSTOM BIKE by Joki

Goto down

CUSTOM BIKE by Joki Empty CUSTOM BIKE by Joki

Příspěvek  Joki Sun Sep 07, 2008 9:11 pm


Joki

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 23. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

CUSTOM BIKE by Joki Empty Re: CUSTOM BIKE by Joki

Příspěvek  Joki Fri Sep 19, 2008 10:44 pm

Takže už na prodej hotové:

Jedná se o dětské kolo předělané do retro stylu. Na kole je původní rám, nový lak, ráfky jsou zrenovované, špice jsou zlatě, šrouby držící ráfek jsou taky zlaté, některé detaily taky zlatou. Komplet řídítka + sedátko je potaženo bílou látkou ( látka podobná těm, ze kterých jsou dělané mikiny, taková chlupatice, ale decentní). Dále jsou nově předělaná/vyrobená šlapátka, řetěz odmaštěn, aby se leskl, na pneu je bílý proužek. Kolo jsem fotil, když byla zadní pneu vyfouknutá - nafouknu ji.

Kolo je podle mě nevšední, jen tak se nevidí. Vše, co je předělané je ruční práce, tudíž nikde stejný díl na ničem jinším nenajdete. Vzhledem k tomu, že některé díly jsou potaženy bílou látkou bych kolo nedoporučoval k dennímu ježdění pro dítě, ale spíše jako doplněk do Tuning cupu nebo na srazy k Vašemu autu.

Kolo bude k vidění na Velkém Finále Tuning Cupu nebo v Uherském Brodě po celou dobu.

Kolo prodám nejvyšší nabídce - posílejte mi je na email Kolouch.Jirka@seznam.cz nebo ICQ 363 335 775 nebo přes SZ. Ale uvažte, že kolo něco stálo, dále materiál a hlavně cca 100 hodin práce

Odkaz na postup prací:
http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?t=75613

A fotky:

Kolo před renovací:
CUSTOM BIKE by Joki Dscf8296hv0

A takto teď vypadá - omlouvám se za foto, foceno až večer:
CUSTOM BIKE by Joki Dscf8674jv9

CUSTOM BIKE by Joki Dscf8670cv9

CUSTOM BIKE by Joki Dscf8675hu5

CUSTOM BIKE by Joki Dscf8676pm7

CUSTOM BIKE by Joki Dscf8677qy6

Jinak je jasné, že kolo má na pár místech své malé mouchy, které jdou ale vidět z velké blízky a musí se vyloženě hledat

Joki

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 23. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru